Powakacyjny raport zdominowała jedna wiadomość: zespół Śląska opuścił Robert Pich, który przeniósł się Kaiserslautern. Słowak zdecydował się na grę w 2. Bundeslidze.

Bez wątpienia to spore osłabienie dla naszego zespołu. Odszedł zawodnik, który stanowił o naszej sile w ataku. Przypomnijmy, że już drugi latem. Wcześniej kontraktu nie przedłużył Marco Paixao.

W tym tygodniu ze względu na mecze kadry w eliminacjach do mistrzostw Europy nie są rozgrywane mecz ligowe. Jest więc czas na odpoczynek i ewentualne zmiany w ustawieniu zespołu.

Przypomnijmy, że w piątek Śląsk przegrał w Krakowie z Wisłą 2:4.

Po 7. rozegranych kolejkach podopieczni Tadeusza Pawłowskiego mają na swoim koncie raptem 9 punktów i zajmują 10. miejsce w ligowej tabeli. Do tej pory dwukrotnie wygraliśmy (Termalica i Górnik Łęczna), trzykrotnie remisowaliśmy (Pogoń, Lechia, Podbeskidzie) i dwukrotnie przegraliśmy (Legia, Wisła).

Kolejne spotkanie w sobotę – 12 września o godz. 15.30. Na Stadionie Miejskim zmierzymy się z Jagiellonią Białystok.

Autor | Daniel E. Groszewski

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZnamy najlepsze blogi Dolnego Śląska!
Następny artykułDzielnice Wrocławia 47/2015
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.