Orlen Liga nabrała tempa. Za Impelkami już pięć kolejek w krajowych rozgrywkach, trwa także walka w Lidze Mistrzyń.

Siatkarski maraton, o którym rozpisują się media, dla zawodniczek w biało-zielonych barwach przenosi się w większości odcinków do Hali Orbita. Wrocławscy kibice są w stanie pomóc w aktualnym miesiącu swojej drużynie znacznie częściej. Pomysłem na długie, jesienne wieczory, jest wspólne dopingowanie zespołu z trybun Orbity!

W listopadzie kibice Impela Wrocław będą mieli wiele powodów do radości. Przede wszystkim dlatego, że ich ulubienice rozegrają w stolicy Dolnego Śląska zdecydowanie więcej meczów niż dotychczas.

Mecze te z pewnością przyniosą wiele emocji, ponieważ są to spotkania z gatunku trudnych i wymagających. 11 listopada do Hali Orbita zawita elitarna Liga Mistrzyń – Impelki na własnym parkiecie podejmą drużynę Mistrza Niemiec – Dresdner S.C. Mecze rangi europejskiej cieszą się zawsze największą popularnością. Klub spodziewa się także dużego zainteresowania ze strony drezdeńskich kibiców, dla których podróż do Wrocławia nie będzie wielkim wysiłkiem. Chwilę później, bo 14  listopada, Impelki spotkają się z KS Pałac Bydgoszcz w siódmej kolejce Orlen Ligi, zaś w kolejnym tygodniu (19.11) powalczą o trzy punkty z Tauronem MKS Dąbrowa Górnicza.

Uruchomiony został hasztag #RazemPoMedale, który jest gwarancją (dosłownego) pokazania Impelkom, jak wrocławianie wspierają je w rozgrywkach ligowych. Na  każdym meczu będą wyświetlane zdjęcia zrobione przez kibiców, które zostały udostępnione w trybie publicznym na Facebooku, Instagramie, lub Twitterze wraz z dodanym hasztagiem w wiadomości. To świetna zabawa dla wszystkich kibiców, a także miły gest w stronę zawodniczek. Warto pamiętać, że Impelki również korzystają z tych kanałów komunikacji!

Oprócz spotkań we Wrocławiu, Impelki czeka wyjazd do Muszyny, gdzie w ramach 6. kolejki rozegrają mecz z brązowym medalistą Orlen Ligi z zeszłego sezonu. 25 listopada siatkarki zameldują się w Stambule, gdzie walczyć będą o punkty w Lidze Mistrzyń. Na koniec miesiąca zaplanowane jest spotkanie z SK Bank Legionovia Legionowo, również na wyjeździe.

Najbliższe spotkanie w Hali Orbita, odbędzie się 11 listopada o 18.00 z Dresdner S.C..  Bilety do kupienia na KupBilet.pl oraz w punktach stacjonarnych – EMPiKach i STSach, a także w kasie biletowej, na godzinę przed rozpoczęciem spotkania.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTEATR: Miłość i szpada [RECENZJA]
Następny artykułFILM: Goście Festiwalu SPEKTRUM: Zajączkowska, Majchrzak, Kolski
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.