17. urodziny hipermarketu E. Leclerc przy ulicy Zakładowej 2-4 będą okazją do spotkania się ze wszystkimi piłkarzami I drużyny WKS-u! Zapraszamy w czwartek – 10 listopada od godz. 17.

Niedawno (26 października) w E. Leclerc na ul. Zakładowej otworzyliśmy kolejną Wyspę Kibica Śląska Wrocław. Na otwarciu można było spotkać się z Laszą Dwalim i Kamilem Dankowskim. Już niedługo pojawi się tam cała drużyna WKS-u! A wszystko za sprawą 17. urodzin tego hipermarketu.

Skoro są to 17. urodziny, to na spotkanie z zawodnikami zielono-biało-czerwonych zapraszamy o godz. 17. Będzie to nie tylko świetna okazja do spotkania z piłkarzami, ale również wyjątkowa szansa zwiedzenia autokaru, którym porusza się zespół Śląska. To właśnie w nim przywożone są do Wrocławia trzy punkty po meczach wyjazdowych!

Piłkarze będą dostępni dla kibiców od godziny 17, odpowiedzą na pytania, a potem zacznie się to, na co zawsze czekają wszyscy fani – autografy i zdjęcia! Wszyscy mogą spróbować zdobyć podpis lub wykonać fotografię ze swoim ulubionym piłkarzem. Do godz. 18 – momentu wyjazdu graczy z wydarzenia – każdemu powinno się to udać. Na spotkaniu będzie również możliwość zakupu pamiątek i gadżetów Śląska Wrocław.

Autor | Jędrzej Rybak
Zdjęcie | Krystyna Pączkowska
Projekt | Tomasz Matyga
Źródło | Śląsk Wrocław
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPierwszy rok Koalicji Miast_kulturalna sieć zarzucona
Następny artykuł„Ewangelia” [RECENZJA]
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.