Wybory parlamentarne zbliżają się wielkimi krokami. Sprawdź, gdzie najbliżej Twojego miejsca zamieszkania znajduje się lokal wyborczy za pomocą specjalnej wyszukiwarki.

Mapę lokali wyborczych można sprawdzić w specjalnej wyszukiwarce (tutaj). Dostosowana jest ona również do urządzeń mobilnych. Po kliknięciu na ikonę można uzyskać dodatkowe informacje o każdym z lokali, m.in. czy jest on dostosowany do osób z niepełnosprawnościami. Jeśli chcemy dowiedzieć się, gdzie znajduje się najbliższy lokal wyborczy, wystarczy wpisać adres zamieszkania w wyszukiwarce.

Wybory parlamentarne odbędą się w niedzielę 13 października. Lokale wyborcze we Wrocławiu otwarte będą w godzinach 7-21. Z okazji zbliżających się wyborów w ramach zachęcenia do oddania głosu, firma Lime udostępni mieszkańcom Wrocławia (oraz Warszawy i Poznania) promocyjny kod, dzięki któremu każdy będzie mógł skorzystać z hulajnogi Lime. Kod uprawnia do 10-minutowego (14 złoty) przejazdu. Akcja będzie dostępna w godzinach od 6:00 do końca dnia. Aby z niej skorzystać w aplikacji należy wpisać: JADENAWYBORY.


Autor: Oliwia Stasiak
Zdjęcie: Instagram