Choć dzisiejsza pogoda zachęca raczej do zajęć na świeżym powietrzu, to jednak mamy znów szansę pobawić się z własnym dzieckiem na specjalnych matach. AnimaTort zaprasza na kolejne zajęcia korekcyjne. Można przyjść i wziąć udział w zajęciach… zupełnie za darmo.

– Celem tych zajęć jest pokazanie rodzicom, jak należy bawić się z dziećmi, jednocześnie ćwicząc z nimi i oduczając często złych przyzwyczajeń – mówi Robert Makselon, fizjoterapeuta z Fundacji Mobilius.

– Każdy może przyjść na zajęcia. Pierwszy raz  jest na spróbowanie i zadecydowanie, czy zajęcia nam odpowiadają – mówi Aldona Szkodowska, z Centrum Sztuk Walki, gdzie odbywają się zajęcia „Hop na zdrowie”.

Początek, w każdą środę do 12 czerwca o godz. 18. W tej edycji programu dzieci będą jeszcze raz badane przez fizjoterapeutę.
Telefon kontaktowy: 606 724 926

Na zajęcia warto też przyjść pod kątem przyszłego roku szkolnego. Druga edycja „Hop na zdrowie” rozpocznie się we wrześniu. Warto już teraz dowiedzieć się, czy naszemu dziecku potrzebna jest pomoc specjalistów i czy lubi on się z nimi bawić i pracować.

(deg)