Mam do sprzedania używany przez 8 miesięcy leżaczek-bujaczek Chicco Polly Swing, który wygląda jak nowy, nie ma żadnych śladów użytkowania.

Na wasze ogłoszenia drobne czekamy pod mailem ogloszenia[at]dzielnicewroclawia.pl.

Polly Swing to bardzo nowoczesny leżaczek-bujaczek, którego można używać zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu. Posiada trzy nasilenia kołysania do wyboru.

Regulacja w huśtawce po prawej stronie : Reguluje się KĄT WYCHYLENIA huśtawki. Nie jej prędkość. Leżaczek dostosowuje się do fazy wzrostu Twojego dziecka: miękka, wykonana z oddychających materiałów wkładka redukcyjna utrzymuje najmłodsze dzieci w wygodnej, bezpiecznej pozycji. Gdy maluch rośnie może być ona wyjęta, aby zapewnić dziecku więcej przestrzeni. Elektroniczna konsola generuje relaksujące dźwięki, od odgłosów natury, po bicie serca (co przywołuje u dziecka wrażenia z brzuszka mamy).

Konsola posiada 6 odprężających kolorów podświetlenia. W wyposażeniu znajduje się daszek, co pozwala osłaniać dziecko przed słońcem w przypadku korzystania z leżaczka na powietrzu.

W komplecie załączone są również trzy odczepiane zabawki, które zapewniają dziecku zabawę rozwijającą zdolności wzrokowe i dotykowe.

Wymiary: wys. 63 / 71 cm szer. 55 cm dł. 57 cm Waga: 6,1 kg.

 

Huśtawka posiada dodatkowo gwarancję ważną jeszcze 16 miesięcy.

(została zakupiona została we wrześniu 2010).

Kontakt :727 666 636

cena: 150 zł