Zespół ŚRÓDMIEŚCIA osiągnął cel i zwyciężył w 4. edycji ligi Spartan Cup. W dotychczasowych 12 spotkaniach odniósł 11 zwycięstw i 1 remis. W decydującym o mistrzostwie starciu, w środę 23 listopada 2011, po zaciętej walce, zespół Śródmieścia pokonał drużynę Auto-Gągały 3:2.

Przypomnijmy, że to właśnie od zwycięstwa nad tą drużyną Śródmieście rozpoczęło ten sezon… wygrywając SuperPuchar. Ostateczny sukces drużyny, nad którą patronat medialny sprawują DzielniceWroclawia.pl przypieczętowany zostanie w poniedziałek, 28 listopada, w pojedynku z SSD Krasiki.

Bez względu na wyniki w ostatnim dniu rozgrywek, tj. w poniedziałek 28 listopada (do rozegrania zostały jeszcze cztery spotkania), kolejność w czołówce tabeli I ligi 4 Edycji Ligi Spartan Cup jest już pewna:

Mistrz – ŚRÓDMIEŚCIE

Wicemistrz – EPI

II Wicemistrz – AUTO-GĄGAŁA

 

Podobnie klarowna sytuacja jest w obu grupach II ligi.

W grupie A pierwsze miejsce wywalczyła sobie drużyna AZS Ostry Boys, tuż za nimi jest M-Power – oba zespoły zagrają w przyszłym sezonie w I lidze.

W grupie B na czele Volvo Polska, na drugim iLunch Dragons.

Drugoligowcy mają do rozegrania jeszcze dwa spotkania, ale nic one nie są w stanie zmienić w czołówce tabeli.

 

GRATULUJEMY DRUŻYNOM I ZAWODNIKOM!

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułOstatki biletów w kasach przed meczem?
Następny artykułInwazja Mikołajów we Wrocławiu
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.