Wiosnę czuć nawet, gdy nie świeci słońce. To wyraźny znak, że czas rozpocząć sezon piknikowy. W związku z tym swoją działalność w sobotę, 12 kwietnia przy okazji meczu Śląska z Lechią rozpocznie Grill&Bar Stadion i strefa piknikowania.

sektor_mapa

„Grill&Bar Stadion” usytuowany wśród kwietników, przy wejściu głównym od strony ul. Królewieckiej będzie doskonałym miejscem do oglądania m.in. skoków Dream Jump z dachu Stadionu Wrocław. „Grill&Bar Stadion” który serwować będzie gorące i zimne napoje, potrawy z rusztu, lody i przekąski, stanie się również miejscem w którym transmitowane będą najważniejsze wydarzenia sportowe. Nie zabraknie również występów DJ-ów na żywo i innych muzycznych występów. „Grill&Bar Stadion” czynny będzie w każdy weekend w godz. 12 -22. W dniach meczowych otwarty będzie na 2 godziny przed rozpoczęciem meczu i zamykany 2 godziny po zakończeniu meczu. W dniach meczowych wejście do „Grill&Bar Stadion” tylko z biletem na mecz.

Z „Grill&Bar Stadion” otwarte zostanie również bezpośrednie zejście do strefy piknikowania i grillowania, która zlokalizowana jest na terenach zielonych od strony rzeki Ślęzy. Strefa piknikowania i grillowania stanie się miejscem gdzie 7 dni w tygodniu będzie można wypocząć na trawie i legalnie rozpalić grilla. W dniach meczowych przejście z „Grill&Bar Stadion” do strefy piknikowania i grillowania będzie zamknięte. W strefie obowiązuje zakaz spożywania alkoholu.

teren zielony2

– Dążymy do tego aby stworzyć na Stadionie Wrocław sektor rozrywek, czyli miejsca gdzie każdego dnia będziemy mogli się zrelaksować i skorzystać z dostępnych atrakcji. Już dziś dostępne są skoki Dream Jump, gokarty, wystawa „Ponad poziomy”, codziennie otwarta jest esplanada i trybuna D stadionu, a niebawem wystartujemy również z warsztatami i pokazami jazdy na rolkach wyjaśnia Adam Burak, rzecznik prasowy Stadionu Wrocław.

Autor | AB