W najbliższą niedzielę (21 czerwca) na Stadionie Wrocław rusza cykl warsztatów jazdy na rolkach z możliwością doskonalenia techniki… narciarskiej!

Warsztaty Inline Alpine  to doskonałe uzupełnienie treningu narciarskiego poprzez jazdę na rolkach. Wraz ze skonstruowaniem rolek jednośladowych, producenci artykułów sportowych wnieśli na rynek urządzenie, które pozwoliło na wykonywanie identycznych ruchów, jak przy jeździe na nartach carvingowych.

W treningach zjazdowych mogą wziąć udział nie tylko zawodowi narciarze. To również doskonała metoda na doskonalenie techniki jazdy dla amatorów, którzy chcą poprawić swoje umiejętności. Wystarczy zabrać z sobą własne rolki, a instruktorzy podpowiedzą, jak poprawić osiągi i mieć przyjemność z jazdy na rolkach i nartach.

Pierwsze otwarte warsztaty Inline Alpine odbędą się w niedzielę (21 czerwca) o godz. 12.00. Zbiórka przy bramie głównej od strony ul. Lotniczej. Wstęp i udział są bezpłatne. Informacje o kolejnych terminach warsztatów będą udostępniane na bieżąco na stadionwroclaw.pl, a także na profilach: www.facebook.com/StadionWroclaw oraz www.facebook.com/wrocwlia/timeline. Organizatorem warsztatów jest StreetSki Wrocławska Liga Inline Alpine 2015

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMama w IT – nowy projekt dla mam
Następny artykułRekrutacja do projektów wakacyjnych WCTD
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.