W imieniu Stadionu Wrocław oraz Fundacji Metro, serdecznie zapraszamy na wystawę fotografii „Ponad poziomy”.

ponad_poziomy2

Na fotografiach uchwycono najbardziej interesujące momenty z najciekawszych wydarzeń przygotowanych przez organizacje pozarządowe z myślą o osobach niepełnosprawnych. Wystawa prezentuje efekty pracy ludzi, którzy z pasją i zaangażowaniem tworzą projekty skierowane do osób niepełnosprawnych. Celem realizowanych projektów jest zmiana naszego regionu na region pozbawiony barier i jeszcze bardziej przyjazny wszystkim jego mieszkańcom.

Wystawa „Ponad poziomy” znajduje się w „okrąglaku” przy bramie głównej od strony ul. Lotniczej. Dostępna jest w godzinach otwarcia bram Stadionu Wrocław, czyli od godz. 10 do 17, 7 dni w tygodniu z wyłączeniem dni meczowych i dni poprzedzających mecze. Wystawa znajdować się będzie na Stadionie Wrocław do 14 kwietnia 2014 r.

mapa_wiosna

Autor | AB

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTurów tym razem silniejszy od Śląska
Następny artykułŚlęza Wrocław doznała porażki bez konsekwencji
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.