Czas na drugi w tym roku Stand-up na Wrocku. Lutowa edycja zapowiada się emocjonująco – na scenie Klubu Firlej pojawią się zaprawieni w bojach mocni zawodnicy, którzy mają tylko jeden cel: zabić Was śmiechem!

Gwiazdą odcinka będzie Karol Kopiec, członek kultowej ekipy Stand-up Polska. Na scenie obecny od 2008 roku, zdobył w tym czasie wszystkie liczące się nagrody oraz serca miłośników komedii w całym kraju. Jego znak firmowy to abstrakcyjne poczucie humoru pomieszane ze sporą dawką improwizacji. Oprócz niego w Firleju pojawią się młodzi i zdolni komicy: Wojciech Leśniowski i Adam Sobaniec.

Na drugie spotkanie ze Stand-upem na Wrocku zapraszamy w czwartek, 16 lutego o godz. 20 do Klubu Firlej przy ul. Grabiszyńskiej 56. Bilety w cenie 20 zł dostępne na www.festiwalwrocek.pl. W dniu koncertu bilety w cenie 25 zł dostępne w Firleju od godz. 19. Program przeznaczony dla osób dorosłych.

Stand-up na Wrocku to cykl imprez odbywających się raz w miesiącu w Klubie Firlej w ramach kultowego Komediowego Międzynarodowego Festiwalu Wrocek. Każda impreza to ponad dwie godziny doskonałej rozrywki w klimacie stand-up comedy w wykonaniu najlepszych polskich komików. Mecenat nad wydarzeniem sprawuje miasto Wrocław.