W związku ze znacznym wzrostem popularności muzyki hip-hopowej w Polsce oraz zapotrzebowaniem na promocję młodych i uzdolnionych artystów, agencja Olymp Parties wraz z naszym portalem – otwiera im furtkę do rozwoju i gratyfikacji swojej działalności, w stolicy Dolnego Śląska!

Idea „Podziemnego Olimpu” opiera się przede wszystkim na serii artykułów, wywiadów, z młodymi raperami, producentami z Wrocławia i okolic. W każdym miesiącu, szansę na zaprezentowanie się miastu, na portalu DzielniceWrocławia.pl, będzie miała czwórka wykonawców, z którymi nasi dziennikarze przeprowadzą wywiady (zarówno w formie tekstowej, jak i video). Jeżeli frekwencja podczas głosowania będzie wysoka, dla „zwycięzców” przygotowany zostanie koncert hip-hopowy, na którym będą mieli możliwość pokazania swoich umiejętności na scenie. A teraz przejdźmy do szczegółów „Podziemnego Olimpu”:

 

 

 

1.W ciągu najbliższych 7 dni, na „fejsbukowym” fanpage’u Podziemnego Olympu, zainteresowani raperzy wysyłać będą po swoim jednym, wybranym „kawałku”(z portalu YouTube).

2. Zwycięzcami, a więc czterema raperami, z którymi przeprowadzony będzie wywiad, zostaną osoby, które otrzymają jak największą ilość „lajków” pod swoimi utworami. Tak więc o szansach na wygraną decydujecie sami – im więcej znajomych polubi fanpage Podziemnego Olympu oraz wasz kawałek, tym większe prawdopodobieństwo wywiadu i promocji we Wrocławiu!

3. Po zakończeniu głosowania, na fanpage’u potwierdzimy informację o zwycięzcach, z którymi w ciągu kolejnych, 20 dni zostaną przeprowadzone i zamieszczone wywiady.

4. Jeden wykonawca, może wygrać (otrzymać szanse na wywiad) raz na 6 miesięcy, w celu uniknięcia powielenia wywiadów, z tymi samymi raperami w krótkim czasie.

5. Prosimy o umieszczanie w konkursie, jedynie swoich własnych produkcji!

6. Redakcja DzielniceWrocławia.pl, każdego miesiąca przyzna jedną dziką kartę, dla wybranego przez nią wykonawcy, któremu nie udało się dostać do najlepszej „czwórki”. Z nim również zostanie przeprowadzony wywiad na łamach portalu.

7. Projekt „Podziemny Olimp” jest autorstwem agencji Olymp Parties oraz portalu DzielniceWrocławia.pl i ich własnością.

8. Organizatorzy zastrzegają sobie prawa do wywiadów, zamieszczanych na portalu DzielniceWroclawia.pl oraz kanale Olymp Parties w serwisie YouTube, których kopiowanie dostępne jest za ich wyłączną zgodą.


Wszystkim osobom,biorącym udział w konkursie życzymy powodzenia i liczymy na wysoką frekwencję!Agencja Olymp Parties

Portal DzielniceWrocławia.pl

redakcja@dzielnicewroclawia.pl