Na pierwszych ujawnionych zdjęciach z planu 3. sezonu „Stranger Things” możemy zobaczyć Millie Bobby Brown oraz Sadie Sink w trakcie pracy nad produkcją.

Wszystko wskazuje na to, że w  trzecim sezonie „Stranger Things” Jedenastka, grana przez Millie Bobby Brown, nie tylko stanie do walki z wrogimi istotami, ale także zmierzy się z typowo nastoletnimi problemami związanymi z dojrzewaniem. Aktorka sugerowała to już wcześniej w wywiadzie, a opublikowane zdjęcia zdają się to potwierdzać.


Logicznym wydaje się, że w nadchodzącym sezonie główna bohaterka w dalszym ciągu będzie dążyła do zostania normalną dziewczyną. Wcześniejsza walka o nieco życiowej swobody i możliwość integracji z rówieśnikami zakończyła się sukcesem, teraz przyjdzie kolej na kolejne wyzwania – możliwe, że ujrzymy Jedenastkę uczęszczającą do szkoły, przeżywającą sercowe rozterki.

Wskazują na to Sink i Brown beztrosko przechadzające się po serialowym Hawkins, nie przypomina to walki z potworami, a raczej zwyczajny nastoletni świat. Zwłaszcza, że Jedenastka nie musi się już ukrywać, jest teraz przysposobioną córką Jima Hoppera, powróciła do swojego prawdziwego imienia Jane, dystansując się tym samym od dawnego życia pełnego przemocy, rządowych eksperymentów.


Premiera trzeciego sezonu „Stranger Things” planowana jest dopiero na rok 2019. Oprócz Jedenastki oraz Max powrócą także pozostałe, dobrze znane postaci: Mike, Will, Lucas, Dustin, a także Nancy, Jonathan i Steve. Nie zabraknie także znakomitej Joyce Byers oraz Jima Hoppera. Oprócz nich, podobnie jak w sezonie drugim, pojawia się także nowe twarze. Akcja toczyć się będzie latem 1985 roku.


Autor: Patryk Wolny