Prawie stu zawodników w 14 różnych drużynach zgłosiło się do tej pory do 1. Wrocławskiego turnieju futbolu flagowego. Turniej odbędzie się z okazji pożegnania wakacji już w najbliższą niedzielę 25 września na Stadonie Parasol przy ul. Lotniczej we Wrocławiu.

Swój udział zapowiedzieli zawodnicy z czterech drużyn na co dzień grających w PLFA1: The Crew Wrocław, Devils Wrocław, Bielawa Owls oraz AZS Silesia Miners. Obok nich zobaczymy zawodników ligi Superflagbol oraz wielu weteranów boisk i osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z futbolem.

Jako zapowiedź tego co będzie można zobaczyć w tą niedzielę we Wrocławiu przypominamy relację z finału zeszłorocznej edycji ligi Superflagbol:


 

w turnieju zagrają wszyscy widoczni na nim zawodnicy.

 

Wielu futbolistów zagra na nietypowych dla siebie pozycjach, często na nich debiutując, co zapewnia dodatkowe emocje.

Również nazwy drużyn wyglądają interesująco:

– Bulletproofs
– Leszno Hunters
– Przereklamowani
– My tylko na grilla
– Bold & the Beautiful
– Bang Bus Team
– New Hope
– Pierwsza miłość
– Panthers
– Mad Bulls
– Devils
– Ciawars Brzeg
– Wściekłe Knuty
– Lajnbekeży

Impreza rozpocznie się już o godz. 10.00 i potrwa do godz. 19.00 poza sportowymi emocjami organizatorzy przygotowali dla kibiców grilla, muzykę i wiele innych atrakcji. Na zwycięzców turnieju czekają atrakcyjne nagrody

 

(Jakub Głogowski)

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułHotel Tumski przyjazny rodzinie
Następny artykułFontanna na Pergoli nieczynna!
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.