- KARTKA Z KALENDARZA - 16 LIPCA -


Rusza wspólna kampania dwóch wrocławskich firm: belgijskiego operatora sieci komórkowej Mobile Vikings i startupu Zeccer. Dzięki tej kooperacji studenci Politechniki Wrocławskiej będą mogli – przez cały miesiąc – cieszyć się darmowym drukowaniem materiałów dydaktycznych.

- REKLAMA -

To pierwsza taka akcja na lokalnym rynku. Operator telefonii komórkowej z Wrocławia postanowił wesprzeć raczkujący, innowacyjny startup. Współpraca z Zeccerem to jeden z elementów spójnej i sukcesywnie realizowanej strategii Mobile Vikings w Polsce. Operator dba, aby użytkownicy sieci otrzymywali liczne benefity. Przykładem działań jest wspieraniekreatywnych startupów, a takim niewątpliwie jest Zeccer. Młodzi Wrocławianie stworzyli narzędzie, które umożliwia studentom darmowe drukowanie notatek. Wszystko za sprawą innowacyjnej aplikacji połączonej z drukarkami umiejscowionymi na uczelniach. Studenci logują się na stronie zeccer.pl i wrzucają swoje pliki. Następnie udają się na uczelnię, podchodzą do drukarki, uruchamiają aplikację mobilną Zeccer i drukują swoje pliki.

W ramach współpracy Zeccera i Mobile Vikings, na Politechnice Wrocławskiej zostanie postawiona vikingowa drukarka, na której studenci będą mogli przez miesiąc, zupełnie za darmo, drukować swoje notatki.– Zdecydowaliśmy się na współpracę z Zeccerem, ponieważ wspieramy ciekawe inicjatywy. Fakt, że firma, tak jak my, wywodzi się z Wrocławia, jest dodatkowym atutem – chcemy być blisko lokalnego biznesu, zwłaszcza tak innowacyjnego, jak Zeccer – mówi Bartek Grabowski, szef działu New Business Mobile Vikings.

Kampania na Politechnice Wrocławskiej – oprócz sponsorowania notatek – to również akcja specjalna dla klientów Mobile Vikings. Przy każdym doładowaniu konta w Mobile Vikings studenci otrzymają dodatkowe 19 lub 29 kartek (odpowiednio przy doładowaniu za 19 i 29 zł), a przenosząc numer do sieci MV, konto Zeccera zostanie zasilone o 100 kolejnych, darmowych kartek. – Ten model współpracy idealnie oddaje nasze podejście do biznesu: chcemy tworzyć, wspierać, rozwijać i nagradzać społeczności, zarówno studenckie i startupowe, jak i samych Vikingów – dodaje Bartek Grabowski.

Dla założycieli Zeccera taka współpraca to ogromne wyróżnienie.  – Łączy nas innowacyjność i może właśnie dlatego Mobile Vikings dostrzegli niesamowity potencjał w naszej usłudze – mówi Piotr Rek, współzałożyciel Zeccera.– Cieszymy się, kiedy możemy robić to wspólnie z firmą, którą kierują podobne wartości. Jesteśmy współczesnymi wikingami – zamiast rabować, rozdajemy, zamiast walczyć, chcemy być jak najbliżej naszych użytkowników, a to, co łączy nas z pierwotnymi skandynawskimi wojownikami, to chęć podróży i ekspansji na inne kraje. Mamy nadzieję, że wspólnie osiągniemy wszystkie cele – dodaje z uśmiechem.

Obie firmy zaznaczają, że najważniejszym aspektem współpracy jest partnerstwo, stworzenie lokalnego forum wymiany doświadczeń i dzielenie się wiedzą. – To młody, ale bardzo perspektywiczny startup. Wierzymy, że z naszą pomocą, firma umożliwi studentom bezpłatne drukowanie notatek w całej Polsce – mówi Bartek Grabowski. Wymiar edukacyjny współpracy dostrzega też Zeccer. – Mobile Vikings są wirtualnym operatorem, a nasza usługa opiera się na urządzeniach mobilnych i Internecie. Możemy więc czerpać wiedzę z ich doświadczenia i rozwijać naszą firmę. Liczymy na to, że Mobile Vikings, jako prestiżowa międzynarodowa firma pozwoli zbudować nam wizerunek Zeccera, jako zaufanego partnera w biznesie – dodaje Piotr Rek.

Autor | AR

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDotknij Teatru Pantomimy!
Następny artykułNabór do projektu Dolnośląskość.pl. Odkrywamy Dolny Śląsk
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.