Już w sobotę wrocławskie Pantery i gdyńskie Jastrzębie wybiegną na murawę Stadionu Miejskiego w Gdyni by zagrać o mistrzostwo Topligi. Mecz pokaże na żywo stacja TVP Sport HD.

Transmisja najważniejszego meczu sezonu Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego rozpocznie się o godz. 15:35. Pierwszy SuperFinałowy wykop zostanie wykonany o godz. 16. Sobotnie spotkanie będzie też można obejrzeć na żywo za pośrednictwem platformy sport.tvp.pl. Transmisja internetowa będzie dostępna dla mieszkańców Europy, Azji, Australii i Afryki.

Oprócz relacji na żywo, w kanale TVP Sport HD zaplanowane są przynajmniej cztery powtórki w dniach 3-6 sierpnia. Powtórki:

1)      3 sierpnia, niedziela, godz. 2:00

2)      4 sierpnia, poniedziałek, godz. 12:45

3)      5 sierpnia, wtorek, godz. 20:00

4)      6 sierpnia, środa, godz. 8:05

Po zakończeniu SuperFinału pełna relacja z meczu zostanie umieszczona jako nieodpłatny materiał na sport.tvp.pl.

Tegoroczny finał PLFA jest czwartym, który zostanie pokazany w telewizji. Rozgrywany w 2011 roku w Bielawie VI SuperFinał pokazała telewizja Sportklub. NAC VII SuperFinał transmitowany był w nSport HD oraz TVN Turbo. Zeszłoroczny Trawnik Producent VIII SuperFinał pokazała stacja TVP Sport.

Oficjalny spot telewizyjny SuperFinału można obejrzeć tutaj

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBlog Day 2014 trwa w najlepsze
Następny artykułComa symfonicznie w Orbicie
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.