Udział w zabawie organizowanej przez Centrum Sztuk Walki w  środę, 19 grudnia o godz. 18 jest całkowicie bezpłatny. Jakby tego było mało każde dziecko otrzyma słodki upominek.

Niemożliwe? A jednak. Wystarczy zadzwonić pod numer 730 000 120 lub napisać maila na adres: kontakt@animatort.pl i zarezerwować miejsce dla swojej pociechy. To konieczny wymóg, aby żadne dziecko nie wyszło nieobdarowane przez św. Mikołaja.

To będzie już kolejne środowe spotkanie przygotowane przez animatorów z grupy AnimaTort. Od początku grudnia są one przepełnione zabawami sportowymi, grami drużynowymi oraz zabawami integracyjno-relaksacyjnymi. Nad wszystkimi atrakcjami będzie oczywiście czuwał Św. Mikołaj oraz specjaliści do spraw zabawy.

– Dzieci w każdym wieku są spragnione zabawy. My dajemy im możliwości i maksimum uwagi – mówi Mateusz Brzostowski, jeden z animatorów. – Jesteśmy przygotowani na przyjście do nas zarówno cztero, pięcio jak dziewięciolatków. Każda grupa wiekowa wymaga czegoś, co jest interesujące właśnie dla niej. Dlatego św. Mikołaj będzie miał pomocników – dodaje.

Od stycznia w Centrum Sztuk Walki rozpoczną się zajęcia animacyjne połączone z zajęciami korygującymi wady postawy, które opracowano we współpracy z fundacją „Zasłużeni dla sportu”. Na uczestników środowych zajęć czekają atrakcyjne zniżki na styczeń. – Chcielibyśmy dać małym wrocławianom trochę zdrowia – kończy św. Mikołaj.

Patronat medialny nad „Świąteczną zabawą ze św. Mikołajem” i styczniowymi zajęciami rekreacyjno-korekcyjnymi objęły Dzielnice Wrocławia.

(SMi)