Moda, magia i uroda – w tych słowach najprościej można określić wydarzenie, które miało miejsce w Villi Yakamoz, czyli popularnym SPA na wrocławskich Karłowicach. Na „Wieczorze z modą i urodą” było uroczyście, ale też swobodnie i wesoło. 

Cecylia Olewnik (z prawej) i Iwona Dyszkiewicz-Najda na urodziny Villi Yakamoz otrzymały od mężów bukiety kwiatów / fot. DW

3. urodziny Villi Yakamoz były doskonałym powodem, aby spotkać się ze znajomymi i popatrzeć na piękne kobiety. Przybyłych gości przywitały właścicielki: Iwona Dyszkiewicz-Najda i Cecylia Olewnik, które zaprosiły na pokaz mody przygotowany przez Stowarzyszenie „Spring04”.

 

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ >>>

 

– Pokaz został przygotowany przez naszą młodzież, tu szczególnie chciałabym podziękować Paulinie Szumotalskiej oraz Jackowi Rękasowi, którzy są sprawcami oprawy wieczoru. Również z Dorotą Matykiewicz, która jest wrocławską, dobrze zapowiadającą się projektantką, pracujemy już nie po raz pierwszy. Dla nas 15 września to też było święto, bo dokładnie rok wcześniej otrzymaliśmy wpis do KRS – opowiada Maria Zięba ze Spring04. Kreacje mogły się podobać, tak samo jak urodziwe modelki.

Był też czas na zwiedzenie gabinetów, gdzie dokładnie można było się przyjrzeć różnorakim zabiegom polecanym przez Villę Yakamoz, a wszystkie atrakcje okraszone zostało znakomitym winem i udźcem.

Na koniec wieczoru odbyła się loteria wizytówkowa. Główną nagrodę, magiczną podróż przez SPA wygrał Andrzej Kaletyn.

– Za nami trzy lata działań. Wiele się w tym czasie wydarzyło. Z wieloma naszymi klientami zawiązały się przyjaźnie i teraz mogliśmy razem świętować. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy byli z nami – mówi Iwona Dyszkiewicz-Najda.

 

(deg)