Z okazji Dnia Kobiet Wrocławski Teatr Pantomimy zaprasza na przedstawienie „Historia brzydoty” w reżyserii Anny Piotrowskiej. 8 marca bilety można będzie kupić w specjalnej cenie.

Przedstawienie w reżyserii i choreografii Anny Piotrowskiej powstało z inspiracji „Historią brzydotyUmberto Eco i łączy w sobie dwie konwencje – taniec i pantomimę. Jedno z kanonicznych dzieł literatury, odnoszące się do teorii estetyki, w którym śledzimy różne, często zaskakujące oblicza brzydoty, dało impuls do postawienia pytania o dzisiejsze kobiece piękno.

„Historia brzydoty” zrealizowana we wrocławskiej Pantomimie, jest swojego rodzaju nowym rozdziałem dopisanym przez artystki do książki Umberto Eco.

Tylko 8 marca można kupić bilety w cenie 15 zł. Wrocławski Teatr Pantomimy „Historię brzydoty” zagra 18 i 19 marca, o godz. 19.00 na Scenie na Świebodzkim. W ramach promocji bilety można dostać bezpośrednio w kasach Teatru Polskiego lub zarezerwować drogą telefoniczną i mailową (tel. 71 337 21 03, mail: a.paluch@pantomima.wroc.pl)