W piątek rozpoczyna się sprzedaż karnetów na wiosenne mecze Śląska. W nowej rundzie karnety będą tańsze, a ich posiadacze zobaczą za darmo ćwierćfinałowe spotkanie Pucharu Polski. Obniżone zostaną również ceny na ligowe pojedynki WKS-u!

Od 25 stycznia rozpoczyna się sprzedaż karnetów na mecze Śląska w rundzie wiosennej sezonu 2012/13. W porównaniu z rundą jesienną karnety będą tańsze i upoważniać będą do wstępu nie tylko na siedem ligowych spotkań, lecz również na mecz 1/4 finału Pucharu Polski z Flotą Świnoujście. Dodatkowo kobiety, seniorzy po 65 roku życia, uczniowie oraz studenci do 26 roku życia będą mogli kupić karnety ulgowe! 

W pierwszym etapie sprzedaży, trwającym do 2 lutego, karnety kupować będą mogli kibice, którzy posiadali abonamenty w poprzedniej rundzie. Tradycyjnie za wejście na mecze Śląska zapłacą oni mniej – karnet na trybuny B i D kosztować ich będzie 122 zł (ulgowy 98 zł), a na trybuny A i C 211 zł (ulgowy 171 zł).

Od poniedziałku, 4 lutego, karnety będą mogli kupować już wszyscy kibice. Osoby, które nie posiadały abonamentów w poprzedniej rundzie, za karnet na trybuny B i D zapłacą 129 zł (ulgowy 105 zł), a na trybuny A i C 224 zł (ulgowy 182 zł).

Karnet na rundę wiosenną sezonu 2012/13 obejmuje siedem ligowych spotkań, w których rywalami Śląska będą Widzew Łódź, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Górnik Zabrze, Lechia Gdańsk, Pogoń Szczecin, Wisła Kraków i Lech Poznań, a także mecz 1/4 finału Pucharu Polski z Flotą Świnoujście. Wszystkie spotkania zaliczono do kategorii tańszej, poza pojedynkiem z Lechem Poznań, który został zaliczony do kategorii droższej.

Wzorem rundy jesiennej kibice będą mieli możliwość kupowania pakietów biletów rodzinnych na całą rundę. Pakiet biletów rodzinnych na siedem wiosennych ligowych spotkań oraz mecz 1/4 finału Pucharu Polski na trybunę A i C kosztować będzie 388 zł, a na trybuny B i D 241 zł. Przypominamy, że z biletu rodzinnego może skorzystać cała rodzina bez względu na liczebność.

Karnety oraz pakiety biletów rodzinnych można dostać w kasach stadionu przy ul. Oporowskiej oraz Stadionu Miejskiego od strony ul. Królewieckiej, które w dni powszednie czynne są w godz. 14-19, a w soboty w godz. 10-15. W niedziele kasy będą nieczynne. Osoba kupująca karnet musi mieć przy sobie dokument tożsamości z numerem PESEL lub nową Kartę Kibica.

W poniedziałek, 11 lutego, rozpocznie się sprzedaż biletów na wiosenne mecze Śląska. Ceny biletów, tak jak karnetów, zostały obniżone. W nowej rundzie najtańsza wejściówka na spotkanie mistrzów Polski kosztować będzie zaledwie 17 zł!

 

Więcej informacji o nowych cenach karnetów i biletów znaleźć można na naszej stronie oficjalnej www.slaskwroclaw.pl.