Teatr Muzyczny Capitol zaprasza już na 10. odsłonę Improwizacji Agaty Dudy-Gracz. Spotykamy się w okresie świąteczno-noworocznym, bo ostatni poniedziałek miesiąca wypada 28 grudnia.

IMPROWIZUJĄ:
Ewelina Adamska-Porczyk – tancerka, choreografka i aktorka Capitolu,

Magda Kumorek – aktorka śpiewająca teatralno-filmowa, Niespodzianka na Improwizacjach #7

Anna Mierzwa – Teatr Nowy w Poznaniu, na deskach Capitolu można ją było zobaczyć podczas 36. PPA w „Wielkich Przemówieniach”,

Piotr Downar-Zapolski – zeszłoroczny absolwent wrocławskiej PWST, aktor teatralny i filmowy,

Włodzimierz Chomiak – także po wrocławskiej szkole teatralnej, aktor Teatru Ad Spectatores,

Marcin Miodek – aktor Teatru Wybrzeże w Gdańsku, absolwent łódzkiej filmówki, laureat Głównej Nagrody Aktorskiej na 35. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi za rolę Henryka/Władzia w spektaklu „Ślub”,

Muzyczną stroną Improwizacji zajmie się Stanisław Dziwisz, który studiuje realizację nagłośnienia na Wydziale Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach.

Co miesiąc – począwszy od stycznia 2015r. – pojawią się u nas zaproszeni artyści, improwizujący na temat wskazany im w liście od Agaty Dudy-Gracz. Publiczność poznaje treść listów ze wskazówkami dopiero po zakończonym spektaklu.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTEATR: „Believe me you fool” w styczniu
Następny artykułKINO: „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy” [VIDEO]
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.