(OPCJA LAST MINUTE). Premiera spektaklu dyplomowego studentów IV roku Wydziału Lalkarskiego w reżyserii Cezarego Studniaka już w najbliższy piątek, o godz. 16 w Sali Czarnej Teatru PWST. Dla naszych Czytelników udało nam się zdobyć jeszcze jedno podwójne zaproszenie.

Konkurs przed tygodniem cieszył się tak dużym powodzeniem, że postanowiliśmy powalczyć dla Was o jeszcze jedną podwójną wejściówkę na premierę. Mamy ją!

Specjalnie dla Was jeszcze dzisiaj wieczorem relacja z próby prasowej. Dramaturg Michał Pabian zadbał, aby każdy z dyplomantów mógł zaprezentować gamę swoich możliwości. Będzie się działo. Krótka grudniowa zapowiedź tutaj.

***

Co tym razem trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Należy napisać w komentarzu na fejsbuku „Dzielnic” lub za pomocą naszego formularza kontaktowego dlaczego musicie być razem z nami na premierze. Na Wasze wpisy czekamy do środy, 13 stycznia, do godz. 14.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł49. Antykabaret
Następny artykułWYSTAWA: „Henri Matisse.Wycinanki”
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.