Multikino i British Council, w ramach cyklu „Sztuka brytyjska na wielkim ekranie”, zapraszają na retransmisje sztuki „Hamlet” z National Theatre.

Spektakl w reżyserii Lyndsey Turner z Benedictem Cumberbatchem w roli tytułowej w listopadzie będzie można zobaczyć dwukrotnie: 24 i 30 listopada.

Kiedy kraj szykuje się do wojny, rozpada się rodzina. Hamlet zostaje zmuszony do pomszczenia śmierci ojca, ale myśl o tym zadaniu całkowicie go paraliżuje. Młody książę szaleńczo buntuje się przeciwko sytuacji, z której nie ma wyjścia. Jego obłęd nie ma jednak wyłącznie wymiaru prywatnego – staje się zagrożeniem dla bezpieczeństwa państwa.

W roli Hamleta zobaczymy nominowanego do Oscara Benedicta Cumberbatcha („Gra tajemnic”). Spektakl reżyseruje Lyndsey Turner.

Listopadowe pokazy odbędą 24 i 30 listopada w Multikinie Arkady Wrocławskie.
Godzina rozpoczęcia: 19:00

Pokazy odbędą się w oryginalnej wersji językowej z polskimi napisami.

 

Ceny biletów:

– 35 zł – bilet normalny
– 30 zł – bilet ulgowy (Studenci/ Seniorzy/ z kuponem z magazynu Multikino & Gala/z kuponem z magazynu Sens).
– 25 zł – bilet grupowy (dla grup powyżej 15 os.)

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKABARET: O rety, kabarety! Zbliża się festiwal Wrocek
Następny artykułTEATR: „Biesy” [PREMIERA]
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.