Teatr Małego Widza powraca na kulturalną mapę Wrocławia. Od listopada teatr będzie prezentować swoje spektakle w zmodernizowanym budynku Pod Ciśnieniem przy ulicy Sudeckiej 96. W sobotę 9 listopada zaprezentuje się zaś w Arkadach Wrocławskich.

Teatr Małego Widza powraca. Wrocławska filia wystawiać będzie swoje spektakle w nowej przestrzeni – modernizowanym budynku biurowym Pod Ciśnieniem przy ulicy Sudeckiej 96. Scena została specjalnie przystosowana do potrzeb najmłodszych.

WIELKIE OTWARCIE FILII TMW WE WROCŁAWIUPo krótkiej nieobecności na kulturalnej mapie Wrocławia Teatr Małego Widza…

Gepostet von Teatr Małego Widza am Dienstag, 5. November 2019

W weekend 9-10 listopada w filli TMW dla najmłodszych w wieku 1-4 lat wystawiony zostanie spektakl pt. Rozplatanie tęczy. Repertuar oraz bilety dostępne na stronie TMW.

Natomiast w sobotę 9 listopada TMW wystąpi także w Arkadach Wrocławskich, gdzie na scenie galerii wystawione zostaną dwa interaktywne spektakle. O godz. 12:00 – O pchle, co manier nie miała, a o 14:00 – Nadchodzi Pipi. Dzieci będą mogły uczestniczyć w zabawie, poznają także popularne zwroty z języka angielskiego. Scena TMW zostanie rozstawiona na poziomie 0. Wydarzenie jest bezpłatne.