W drugiej odsłonie na scenie wystawione zostaną spektakle: „Polarna Przygoda” oraz „Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja.” Początek w sobotę 23 listopada o godz. 12.

Przedstawienia realizowane w ramach Teatru Najmłodszego Widza mają charakter interaktywny i zawierają wiele elementów edukacyjnych. Dzieci tańczą i śpiewają wraz z aktorami, poznając przy tym angielskie zwroty i wyrażenia. 23 listopada Arkady Wrocławskie przygotowały dla najmłodszych dwie sztuki. O godz. 12:00 mali widzowie będą mieli okazję uczestniczyć w „Polarnej Przygodzie” i wraz z szalonymi pingwinami przekonają się, że warto troszczyć się o naszą planetę. W zimowym klimacie odbędzie się również drugie przedstawienie. O godz. 14:00 na scenę tanecznym krokiem wejdą Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja i zaproszą dzieci na musicalową opowieść o przyjaźni i szczęściu.

Harmonogram

23 listopada, godz. 12:00 – spektakl interaktywny „Polarna Przygoda”

23 listopada, godz. 14:00 – musical interaktywny „Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja”

Scena „Teatru Najmłodszego Widza” rozstawiona zostanie na poziomie 0. Wydarzenie jest bezpłatne i nie wymaga zapisów.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułRocznica bitwy pod Austerlitz
Następny artykułKalkulator książek Olgi Tokarczuk
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.