To będzie niesamowite spotkanie ze zwyciężczynią „Mam Talent” – Tetianą Galitsyną. 13 maja 2017 roku w Sali Koncertowej Radia Wrocław opowie nam ona dzieje „Małego Księcia” za pomocą piasku, wody i światła.

Tetiana Galitsyna wraz z najszybszym malarzem na świecie VLODYR-em i grupą artystów, przygotowywała unikalne widowisko – historię Małego Księcia wg Antoine de Saint-Exupéry’ego, tworzoną na oczach widzów piaskiem, połączoną ze animacją światłem, wodą oraz elementami spektaklu teatralnego i technik szybkiego malowania (tzw. speed painting). Dopełnieniem niezapomnianego show jest przepiękna oprawa muzyczna, poruszająca najgłębsze emocje i przenosząca odbiorców na magiczną planetę Małego Księcia.

„Mały Książę” to cudowna, pełna poezji i mądrych refleksji opowieść o przyjaźni, miłości i życiu. Przetłumaczona na 160 języków historia chłopca, który swobodnie przekracza granice między światem realnym a sferą niezwykłości. Mały Książę przypomina o tym, że „wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, tyle, że tylko nieliczni z nich jeszcze o tym pamiętają…”
Spektakl trwa 70 minut
Bilety: 45 zł -70 zł
13.05.2017 | godz. 17:00
Sala Koncertowa Radia Wrocław