Ogólnopolski Przegląd Piosenki Licealisty „WYBRYK” – Wielka Yntelektualna Biesiada Rytmu Y Kultury już 20 listopada w LO III. Będzie to już 26. edycja konkursu. Po raz drugi w przeglądzie mogą brać udział również studenci. 

Młodzież, która bierze udział w Wybryku zawsze zaskakuje organizatorów swoimi pomysłami oraz energią, która towarzyszy uczestnikom podczas całego wydarzenia. Jest to aktualnie największa młodzieżowa impreza muzyczna na Dolnym Śląsku. Jak co roku na Wybryku pojawia się również gwiazda wieczoru. Tym razem będziemy mieli szansę zobaczyć program przygotowany przez studentów IV roku PWST we Wrocławiu.

„WYBRYK” od lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem i ciągle, ze względu na młodych wykonawców, nie starzeje się, jest podatny na mody i nowe konwencje muzyczne, jest wierny również tradycji, w czasie koncertu można usłyszeć znane piosenki, które przed laty bawiły czy wzruszały słuchaczy. Jest największą młodzieżową imprezą muzyczną na Dolnym Śląsku.

Każdy kto ma zespół, śpiewa, kocha muzykę może wziąć udział w tym wspaniałym wydarzeniu! Zapraszamy młodzież licealną oraz STUDENTÓW do wysłania zgłoszeń!!! Tworzymy razem wspaniałe wydarzenie, które ma już wieloletnią historię i tradycję 🙂

Więcej informacji: http://wybryk.lo3.wroc.pl/

 

Autor | Justyna Miśkowiec

 

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSPORTOWY RAPORT #84 (20.11.2015)
Następny artykułKINO: Premiery filmowe (20.11.2015)
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.