British Council i Multikino zapraszają na retransmisję spektaklu „The Audience”. Sztukę w ramach cyklu „Scena brytyjska na dużym ekranie” będzie można zobaczyć 5 listopada w Multikinie Arkady Wrocławskie.

Spektakl według scenariusza Petera Morgana („Królowa”, „Ostatni Król Szkocji”, „Frost/Nixon”) wyreżyserował Stephen Daldry („Billy Elliot”, „Godziny”), a nagranie zostało zrealizowane w czerwcu 2013 roku w Gielgud Theatre w Londynie.

O spektaklu:

Przez 60 lat Królowa Elżbieta II spotykała każdego ze swych dwunastu premierów na cotygodniowej prywatnej audiencji w Pałacu Buckingham. Obie strony trzymały się niepisanej zasady, że to co zostało powiedziane podczas tych audiencji nie zostanie powtórzone poza pałacem. „The Audience” przedstawia wyobrażenia na temat tych przełomowych spotkaniach premierów z Królową – cotygodniowych prywatnych audiencji. Prezentując losy Królowej Elżbiety II od momentu kiedy jest młodą matką, aż po jesień życia, spektakl dokumentuje również przemiany polityczne i społeczne.

Spektakl zobaczymy 5 listopada o godz.19:00 w Multikinie Arkady Wrocławskie.

 

Czas trwania:  172 min. (spektakl, materiały dodatkowe: pytania i odpowiedzi oraz jedna przerwa ok. 20 min.)

Pokaz w wersji oryginalnej z polskimi napisami.

Ceny biletów:

– 35 zł – bilet normalny

– 30 zł – bilet ulgowy (Studenci/ Seniorzy/ z kuponem z magazynu Multikino & Gala/

z kuponem z magazynu Sens)

– 25 zł – bilet grupowy (dla grup powyżej 15 os.)

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNajwiększa w Polsce Wystawa Budowli z Klocków LEGO
Następny artykułMichał Hernes: Festiwalowy boski chillout
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.