Po wysokim zwycięstwie w Krakowie wicemistrzowie Polski The Crew zagrają wreszcie we Wrocławiu. Ich najbliższym przeciwnikiem będzie Bielawa Owls. Mecz zostanie rozegrany w sobotę, 9 kwietnia o godz. 13 na Stadionie Olimpijskim.

Oprócz intensywnych treningów zawodnicy The Crew mają też czas na muzykę. Paweł Świątek, Robert Rosołek, Michał Latoś i Ayegeusi wystapili w teledysku Grubsona, który będzie można zobaczyć już niebawem. Zdjęcia kręcono na Wyspie Słodowej. Z kolei Świątek, Rosołek i Płaczek wsparli swoimi osobami zespół Kamila Bednarka – Star Guard Muffin. Wystąpili w kręconym na zamku w Brzegu teledysku, gdzie… atakują Batmana.

To tyle odnośnie muzycznych ścieżek zawodników The Crew. Jak poszło im z Człowiekiem-Nietoperzem przekonamy się w telewizji. Bardziej nas jednak teraz interesuje jak w sobotę poradzą sobie z bielawskimi „Sowami”.

DEG

Grubson i The Crew
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł– Łukasz Płoszajski: Ludzie dalej mi kibicują
Następny artykuł– Kwiaty pod tablicą Jerzego Szmajdzińskiego
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.