Po ostatnim zwycięstwie nad Warsaw Eagles w stolicy The Crew są już pewni 1. miejsca przed play-off. Przed nimi jednak jeszcze jeden mecz sezonu regularnego we Wrocławiu.


Już w niedzielę, 19. czerwca na stadionie przy ul. Sztabowej 101 podejmą Kozły Poznań. Mimo pewnego awansu mecz ten nie pozostanie bez emocji. The Crew zapewniają, że walczą o perfekcyjny sezon 2011. Zapraszamy wszystkich kibiców, by bawili się, pomogli im wygrać i z nimi świętować.

– W meczu zagrają wszyscy zawodnicy, którzy będą w 100% gotowi, nie chcemy ryzykować kontuzji przed play-off. O intensywności gry zadecyduje wynik na boisku, ale na pewno nie ma mowy o odpuszczaniu. Plan taktyczny jak zawsze będzie przygotowany przez trenerów pod przeciwnika z którym się mierzymy – mówi prezes klubu Jakub Głogowski.

Bilety w cenie 10zł do nabycia przed wejściem na stadion i u zawodników The Crew.

– Na szczęście mecz w Warszawie skończyliśmy bez poważnych kontuzji, co dobrze wróży przed ostatnimi meczami sezonu. Postaramy się zapewnić kibicom doskonałe widowisko, by odwdzięczyć się za to, co dla nas zrobili w Warszawie – dodaje Piotr Nawrot zawodnik The Crew.

W trakcie meczu wiele atrakcji i konkursów do wygrania jak zawsze Gadżety The Crew, a tym razem również
– bilety na SuperFinał PLFA 17 Lipca 2011Bielawa www.plfa.pl
– bilety na Mistrzostwa Europy U18 w Koszykówce 21-31 Lipca we Wrocławiu
Na kibiców czekają równiez hot-dogi i zimne napoje