Multikino wspólnie z firmą 9th Plan i Woodpecker MP zapraszają na pokazy nowej superprodukcji snowboardowej Travisa Rice’a pt. „The Fourth Phase”. Pokaz specjalny odbędzie się w Multikinie Arkady Wrocławskie w poniedziałek – 21.11.2016.  Nie przegap jedynej okazji by zobaczyć najnowsze dzieło twórców legendarnych już produkcji snowboardowych: „That’s It, That’s All” i „The Art of Flight”.

 

Połączenie geniuszu Travisa Rice’a i możliwości produkcyjnych Red Bull Media House zaowocowało dziełem,  które zachwyci nie tylko fanów snowboardu. Obłędne krajobrazy, zaangażowanie wspaniałych zawodników ze światowej czołówki (oprócz Travisa Rice’a wystąpili: Mark Landvik, Cam Fitzpatrick, Shin Biyajima, Mikkel Bang, Pat Moore, Eric Jackson, Bode Merrill i Bryan Iguchi) i wręcz kosmiczne techniki realizacyjne sprawiają, że otrzymujemy widowisko, które można porównać jedynie z największymi hollywoodzkimi superprodukcjami.

Travis Rice i jego ekipa tak jak w przypadku „That’s It, That’s All” i „The Art of Flight” podnosi poprzeczkę na kolejne lata dla filmów ekstremalnych. Jeżeli ktoś zna już dokonania Travisa tego filmu nie trzeba mu specjalnie reklamować, a jeżeli ktoś wybiera się na jego film po raz pierwszy niech przygotuje się na naszpikowaną adrenaliną największą przygodę jaką można przeżyć za pośrednictwem dużego ekranu.

Termin pokazu:

21 listopada (poniedziałek), g. 20:00 – Multikino Arkady Wrocławskie

 

Ceny Biletów:
Normalny – 32 zł
Ulgowy – 28 zł
Facebook – 28 zł (z kuponem Facebook z aplikacji voucherowej Multikino Polska)

Produkcja: Austria, 2016

Zdjęcia zrealizowane w Polinezji Francuskiej, Japonii, Rosji i USA

czas trwania: 90 min.

Producent: Red Bull Media House

Reżyseria: Jon Klaczkiewicz i Curt Morgan

Muzyka: Kishi Bashi