Tom Six powraca z kolejnym filmem. W sieci pojawił się właśnie krótki teaser „The Onania Club”, najnowszego obrazu reżysera, który podobnie jak „Ludzka stonoga” ma szokować, wytrącać (gwałtem wyrzucać) widza z jego strefy komfortu. Kontrowersja na całkiem nowym poziomie.

Udostępniony w sieci teaser jest krótki, nie zawiera krwawych scen, jednak w bardzo dobry sposób ukazuje widzowi to, czym „The Onania Club” będzie. Wystarczyło dwadzieścia sekund, podczas których obserwujemy kobiety masturbujące się przed telewizorem, na którym wyświetlane są obrazy z 11 września – terrorystycznego ataku na wieże World Trade Center, aby zaliczyć film do najbardziej kontrowersyjnych obrazów 2018 roku.

„Come and see, see and come.” – hasło promujące „The Onania Club”.

Zapewne udostępniony teaser to zaledwie mały wstęp do dramatu, który przyjdzie nam oglądać już wkrótce. Tom Six zyskał rozgłos dzięki pierwszej „Ludzkiej stonodze”, obrzydliwych eksperymentów szaleńca na ludzkich ciałach. Film dzięki swej niecodziennej tematyce osiągnął niemałą  popularność, wywołując coraz to nowe dyskusje w internecie. Po takim starcie („Ludzka stonoga” to trylogia), można się spodziewać, że najnowszy film reżysera obierze podobną drogę, by zaskarbić sobie przychylność fanów – przez zgorszenie i obrzydzenie.

Głównym motywem film ma być schadenfreude – przyjemność czerpana z cudzego nieszczęścia bądź niepowodzenia. Innymi słowy „najgorszy grzech ludzkiego uczucia” jak podają twórcy. W związku z tym, próżno doszukiwać się w nim krwi, czy wnętrzności walających się po scenie, w przeciwieństwie do „Ludzkiej stonogi” ma to być czysty horror psychologiczny. W opisie filmu czytamy:

„Silne, bogate, białe kobiety z L.A. (suki) prowadzą show i głęboko cieszą się z nędzy innych. Film będzie przyjemnym haustem zanieczyszczonego powietrza w rosnącej dziś politycznej poprawności i nietolerancji”.

Premiera filmu zaplanowana została na jesień 2018 roku, jednak nie zostały ujawnione szczegóły odnośnie do dystrybucji, a biorąc pod uwagę kontrowersyjny temat, może wyglądać to różnie. Tom Six oprócz reżyserii napisał także scenariusz. Pośród aktorów znaleźli się: Jessica Morris, Darcy DeMoss, Deborah Twiss, Karen Strassman i Flo Lawrence.


Autor: Patryk Wolny