Multikino wspólnie z 9th Plan i Woodpecker MP zapraszają na pokaz kolejnej superprodukcji narciarskiej. Premierowy pokaz filmu „The Sammy C Project” odbędzie się we wtorek – 22 marca o godzinie 19 w obu wrocławskich Multikinach.

Dzięki Teton Gravity Research i Sony ewolucje najlepszych zawodników na świecie (Sammy Carlson pięciokrotny medalista Winter X-Games) zobaczycie w kompletnie nowym wymiarze i nieznanej dotąd jakości. Kolejne niemożliwe do tej pory bariery zostaną przekroczone.

Sammy C Project

Sammy Carlson to pięciokrotny medalista X Games i żyjąca legenda narciarska. Jednak ten jeden z najbardziej utytułowanych młodych zawodników w historii zrezygnował z oficjalnej rywalizacji, odpuszczając tym samym udział w Igrzyskach Olimpijskich.

Dlaczego?!

Sammy postanowił szukać nowych wyzwań, bo wie, że tylko toczące się kamienie nie obrastają mchem. Teraz w dzikich górskich ostępach, dzięki swojej odwadze i szalonej wyobraźni przekracza granice ludzkich możliwości i wytycza nowe szlaki narciarstwa ekstremalnego.

 


Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie do Multikina Arkady Wrocławskie na ten film. Aby je otrzymać należy napisać w komentarzu na fejsbuku lub za pomocą naszego formularza kontaktowego napisać nam: „ZIMA”. Czekamy do poniedziałku, 21 marca, do godz. 20.


 

Pokaz odbędzie się 22 marca o godz. 19:00 w obu wrocławskich Multikinach: Arkady Wrocławskie i Pasaż Grunwaldzki.

Czas trwania: do 90 min.

Film z polskimi napisami!

Ceny biletów:

– 20 zł – bilet normalny