W internecie pojawił się właśnie nowy plakat oraz zwiastun prezentujący postać Venoma z nadchodzącej produkcji o tym samym tytule. Na materiałach, po raz pierwszy, zaprezentowany został tytułowy potwór i trzeba przyznać, wygląda niesamowicie.

Zgodnie z obietnicą Toma Hardy’ego nowy zwiastun „Venoma” został zaprezentowany na imprezie CinemaCon. Jest to kolejna próba zjednania sobie fanów. Pierwsze materiały z produkcji nie napawały optymizmem. Całość prezentowała się jak kolejny film akcji ze znanym aktorem w roli głównej. Pojawiły się głosy niezadowolenia, mówiło się, że Venom będzie jedynie dodatkiem.

Obecnie Wygląda to już nieco lepiej, choć osobiście nie miałbym nic przeciwko, jeśli film nie zostałby po brzegi wypchany CGI tylko po to, żebyśmy mogli zobaczyć radosne hasanie Venoma. Miejmy nadzieję, że wewnętrzne rozterki głównego bohatera będą stanowiły jeden z głównych elementów obrazu, a nie jedynie mało istotny wątek.

Fabuła filmu opowie o Venomie, komiksowym antagoniście Spider-Mana. Obraz skupi się na postaci dziennikarza Eddiego Brocka (Tom Hardy), który w wyniku kontaktu z symbiontem zmienia się w tytułowego potwora.

Obraz to spin-off filmów opowiadających o Człowieku-Pająku, jednak on sam się w nim nie pojawia. Za reżyserię odpowiada Ruben Fleischer, a scenariusz napisali Jeff Pinkner oraz Scott Rosenberg. Premiera już 5 października 2018.


Autor: Patryk Wolny