Krasnoludkowe manewry, czyli zabawa dla dociekliwych, spostrzegawczych i odważnych poszukiwaczy krasnali. Edycja czwarta już 4 sierpnia!

fot: wikipedia

Zabawa dla wszystkich w wieku 7 – 99 lat! Wszyscy poszukiwacze krasnoludków, którzy w poprzednich latach brali udział w manewrach, wiedzą, że nie jest to zwykła wycieczka. Trzeba się rodzinnie nagłówkować, mieć oczy dookoła głowy i czasami szybko przebierać nogami, aby zdążyć rozwiązać wszystkie krasnoludkowe zadania. I tym razem odkryjecie nowe tajemnice Wrocławia!

Aby zapisać się na rodzinne wycieczki tropem wrocławskich krasnali:

  1. Wypełnij poniższy formularz. Podaj swoje dane, termin wycieczki oraz liczbę zgłaszanych osób (max. 6). Wyślij formularz, klikając przycisk ‚Zgłoś się’ pod formularzem na stronie krasnale.pl. Otrzymasz mailowe potwierdzenie o zarejestrowaniu zgłoszenia.
  2. Twoje zgłoszenie zostanie zaakceptowane przez administratora. O szczegółach organizacyjnych oraz o akceptacji zgłoszenia zostaniesz powiadomiony w kolejnym mailu.
  3. UWAGA: bardzo prosimy o przemyślane zapisy. Zgłoszenia osób, które się zapiszą i nie pojawią na wycieczce, mogą być w przyszłości usuwane przez administratora.
Data wycieczki: 2013-08-04
godz. 16:00 ul. Szewska (plac przed kościołem św. Marii Magdaleny)
Pozostała liczba miejsc: 6
(źródło: krasnale.pl)