W najbliższą niedzielę Śląsk Wrocław zainauguruje rozgrywki T-Mobile Ekstraklasy. Ciągle można nabywać wejściówki na pierwszy mecz sezonu, w którym WKS zmierzy się z Ruchem Chorzów.  20140710_Bilety Ruch

Ceny biletów na to spotkanie na trybuny B i D dla posiadaczy Kart Kibica wynoszą 21 zł (ulgowy 17 zł), a w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 26 zł (ulgowy 21 zł).


Z kolei bilety na trybuny A i C dla posiadaczy Kart Kibica kosztują 37 zł (ulgowy 30 zł), a w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 42 zł (ulgowy 34 zł). 

Spotkanie z Ruchem będzie również debiutem nowego sektora rodzinnego. Bilety na tę trybunę, na której organizowane będą dodatkowe atrakcje dla dzieci kosztuje jedynie 21 zł (ulgowy 17 zł), a każdy opiekun może na nią zabrać dwójkę dzieci za symboliczną złotówkę (dzieci do 13 roku życia – starsze kupują bilet ulgowy).

Bilety można dostać w siedemnastu punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska.  Podczas kupowania biletów należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL lub Kartę Kibica.

Przypominamy również, że wciąż trwa sprzedaż karnetów na mecze Śląska. Więcej informacji na ich temat można znaleźć. 

Spotkanie Śląska Wrocław z Ruchem Chorzów odbędzie się w niedzielę, 20 lipca, o godz. 18:00 na Stadionie Wrocław.

Źródło | SlaskWroclaw.pl