Przypominamy, że trwa sprzedaż biletów na ostatni w tym sezonie mecz Śląska we Wrocławiu, w którym rywalem mistrzów Polski będzie Lech Poznań.

W przedsprzedaży bilety normalne na spotkanie z Lechem na trybuny B i D kosztują 26 zł (ulgowe 21 zł, rodzinne 43 zł), a na A i C 42 zł (ulgowe 34 zł, rodzinne 64 zł). Szczegółowy cennik biletów znajduje się TUTAJ.

Bilety można dostać w siedemnastu punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Lista oraz godziny otwarcia punktów znajdują się TUTAJ.

Posiadacze Kart Kibica bilety mogą również kupić w naszym systemie on-line na stronie www.bilety.slaskwroclaw.pl.

Bilety i pakiety VIP na wszystkie mecze Śląska Wrocław na Stadionie Wrocław do kupienia przez www.stadionwroclaw.pl lub dzwoniąc pod numery: 668 301 416 i 784 063 100.

Podczas kupowania biletów należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL.

Spotkanie Śląsk Wrocław – Lech Poznań odbędzie się w Boże Ciało, tj. w czwartek, 30 maja, o godz. 18:00 na Stadionie Wrocław.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCES – HARMONOGRAM szkoleń 2013
Następny artykułOtwarcie „Tapas Baru”
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.