Jesteśmy partnerem Tumski Cup 2015! 13.06 na Odrze przy Barce Tumskiej odbędą się szóste zawody na łodziach smoczych, których ambasadorem jest srebrny medalista IO w Pekinie, Paweł Rańda.

Od 10:00 na Wyspie Bielarskiej i w kompleksie Hotelu Tumskiego odbywać się będzie całodniowy piknik rodzinny z mnóstwem atrakcji! Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami (m.in. rakiety do squasha, słuchawki, tablety, aparaty cyfrowe), pokazy tańca, zumby, kalisteniki na scenie, miasteczko The World Games 2017, animacje dla dzieci (w tym boisko piłkarskie dla maluszków i orzeł Ślązak, maskotka piłkarskiego Śląska Wrocław), rodzinny turniej w boule, warsztaty yogi i skimboardu na plaży na Wyspie Bielarskiej, foodtrucki oraz smoczne jedzenie na tarasie Barki Tumskiej!

Tumski Cup 2015 – wyścigi na łodziach smoczych | Hotel Tumski, Barka Tumska, Wyspa Bielarska | sobota, 13.06 | 10:00-18:00 | WSTĘP WOLNY! | www.tumski-cup.pl
Zapraszamy! Dołącz do wydarzenia na Facebooku! Śledź nas na Instagramie!

Tumski Cup - program

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł„Chodź ze mną do łóżka” [ZAPOWIEDŹ]
Następny artykułSPORTOWY RAPORT #54 (09.06.2015)
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.