W tym roku na Tumski Cup wystąpią najlepsze drużyny wioślarskie z całego kraju! Nie zabraknie atrakcji dla dzieci i dorosłych: pokazów na scenie, znakomitego jedzenia i konkursów z nagrodami! Impreza będzie trwała całą sobotę!


Całodniowe zawody na łodziach smoczych po Odrze na wysokości Barki Tumskiej, orientalne pokazy zorganizowane przez Instytut Konfucjusza w Uniwersytecie Wrocławskim oraz Mizong Quan Kung Fu, pokaz chińskich latawców-smoków, prezentacje niezwykłych dyscyplin sportowych firmowanych przez The World Games 2017 – Wrocław, żeglarskie zabawy dla dzieci prowadzone przez Fundacja Onwater.pl oraz animacje Pora na Animatora. Pomiary, konsultacje, trening funkcjonalny i warsztaty jogi przygotowane przez Fitness Academy Jupiter, obecność Orła Ślązaka, maskotki WKS Śląsk Wrocław SA, znakomite jedzenie przyrządzone przez szefów kuchni z Hotelu Tumskiego we Wrocławiu oraz foodtrucki! I… dużo, dużo więcej!


Tumski Cup to cykliczne wyścigi na łodziach smoczych we Wrocławiu. Impreza organizowana jest na Odrze przy Hotelu Tumskim, Barce Tumskiej i na Wyspie Bielarskiej. Po raz siódmy z kolei w szranki staną najlepsze ekipy wioślarskie z całego kraju. Całodniowym zmaganiom sportowców towarzyszyć będą liczne atrakcje na Wyspie Bielarskiej, Wyspie Słodowej oraz w kompleksie Hotelu Tumskiego i Barki Tumskiej. Impreza odbędzie się w sobotę – 18 czerwca w godzinach: 11-19. Wstęp, jak co roku, wolny!

mapka_Tumski-Cup-2016

Autor | Paweł Koziołek

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułEURO 2016: Niemcy – Polska
Następny artykułEURO 2016: Włochy – Szwecja
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.