W sobotę, 13 lipca wrocławscy rugbiści rozegrają ostatni- jednocześnie najważniejszy turniej sezonu rugby siedmioosobowego. 

IX Finał Polskiej Ligi Rugby 7 będzie w tym roku gościł w Zduńskiej Woli. Stawką jak co roku jest Puchar Polski Rugby 7.

Po 21 turniejach eliminacyjnych KS Rugby Wrocław rozstawione jest z numerem 5 i w rozgrywkach grupowych zmierzy się z RC Igloo Ruda Śląska, RK Unisław oraz gospodarzami – RC Zduńska Wola.

W drugiej grupie walka toczyć się będzie pomiędzy zespołami Orkana Sochaczew (ubiegłoroczny triumfator), AZS AWFiS Gdańsk (w sez.11/12 wicemistrz ligi), Miedziowymi Lubin oraz Gentelmen’s Łódź, które po wycofaniu się Lechii Gdańsk i Budowlanych Łódź uzyskały dziką kartę.

Wrocławianie liczą na poprawienie wyniku sprzed roku, kiedy to w Nowym Sączu zajęli ostatecznie piąte miejsce pośród 60 klasyfikowanych drużyn.

Zawody odbędą się na stadionie MOSiR Zduńska Wola przy ulicy Łaskiej 90.Początek turnieju godz.11.00.

 

Autor: RED

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSummer Suprise
Następny artykułWycieczka rowerowa po okolicach Wrocławia
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.