Duet Antymateria udowadnia, że scena spektaklu komediowego może być wszędzie. W tym projekcie zdecydowano się na scenerię wrocławskiej Kawiarni Szara Wrona, gdzie między stolikami chcą wytworzyć atmosfera pełną ciepła i humoru. Kolejne spotkanie zaplanowano na niedzielę – 15 maja.

Antymaterię tworzą Dobrosława Bela i Paweł Kukla – doświadczeni improwizatorzy teatralni z Wrocławia. Ich autorskie formy bazują na storytellingu i relacjach między bohaterami. Swoje spektakle budują w oparciu o emocjonalne zaangażowanie widza w opowiadane historie. W ubiegłym roku publiczność podbili spektaklem „Ławeczka, w którym na tytułowej ławeczce spotkali się przypadkowi ludzie z bagażami swoich historii. Ideą było pokazanie widzom ile można powiedzieć o sobie w ciągu pięciu minut.

„Ulotne spotkania” to z kolei sceny wyjęte z kontekstu. To co widzimy można porównać do podglądania bohaterów przez dziurkę od klucza.

Każdy występ jest niepowtarzalny, gramy bez scenariusza, tworząc sceny na bieżąco. Inspiracje czerpiemy z energii, która wytwarza się między nami a publicznością. Spotkajcie się z nami – zaprasza Dobrosława Bela.

 


niedziela | 15 maja | godz. 19 | (spektakl grany jest co dwa tygodnie)
„Ulotne Spotkania”
Bilety: pay what you want (po zakończeniu spektaklu sam decydujesz ile chcesz zapłacić za bilet)
Miejsce: Kawiarnia Szara Wrona, ul. Pomorska 27

 

Autor | Daniel E. Groszewski

– Zdjęcie | mat. prywatne artystów
ulotne spotkania