Multikino wspólnie z 9th Plan i Woodpecker MP zapraszają na epicką przygodę. Premierowy pokaz filmu „unReal” odbędzie się już 15 października o godz. 20 w obu wrocławskich kinach sieci Multikino.

Połączenie ewolucji najlepszych zawodników na świecie i do tej pory nie stosowanych technik realizacji sprawia, że film „unReal” to widowisko które powinni zobaczyć nie tylko fani Downhillu i Freeride’u rowerowego, ale wszyscy pragnący poczuć jak przekracza się granice grawitacji i strachu. „unReal” to pierwszy w historii film rowerowy nakręcony w technologii 4K. To widowisko stworzone przez pasjonatów dla wszystkich idących pod prąd i szukających ucieczki od codzienności.

 

Reżyseria, montaż i scenariusz: Anthill Films

Występują m.in.: Brandon Semenuk, Brett Rheeder, Brook MacDonald, Cam McCaul, Finn Iles, Graham Agassiz, Ian Morrison, James Doerfling,

Czas trwania: 56 min.
Film z polskimi napisami!

Ceny biletów:

– 22 zł – bilet normalny
– 18 zł – bilet ulgowy (za okazaniem legitymacji studenckiej/ z kodem zniżkowym z Facebooka)

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSPORTOWY RAPORT #73 (13.10.2015)
Następny artykułProgram 6. American Film Festival ogłoszony!
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.