Upadek będzie kolejnym tematem, który poruszą artyści Antykabaretu Dobry Wieczór we Wrocławiu. Nieuchronność zdarzeń, przemijanie, a także obraz bezwzględnej rzeczywistości – wszystko to podczas 88. edycji, która odbędzie się w środę 13 listopada o godz. 19:30 w Vertigo Jazz Club & Restaurant.

VJ Profesor

Co za UPADEK??? Tak niedawno jeszcze szanowany powszechnie, uwielbiany i cieszący się poważaniem Profesor Bogusław Bednarek został… VIDEOBLAGIEREM!!!Bogusław Bednarek i Kocot Marek podbijają sieć. To jeszcze gorrrrrrrrące nagranie, wprost z gabinetu Profesora.Twórcy i Wykonawcy Antykabaretu "Dobry Wieczór we Wrocławiu" zapraszają na 88. spotkanie, tym razem pod tytułem UPADEK. Podobno kroczy przed nim pycha, a ten z wysokiego konia bywa bolesny. Jest niezbędny, by opanować naukę chodzenia. To, jak długo po nim się podnosisz, jest miarą twojego charakteru. Bywa początkiem, bywa końcem. Traktowany, jako etap, jest warunkiem rozwoju i postępu. UPADEK. Czy może być tematem nadrzędnym spotkania kulturalno – artystyczno- towarzyskiego? Zobaczymy!Przypadający na 13 listOPADA osiemdziesiąty ósmy Antykabaret podporządkujemy myślom o przemijaniu, piosenkom o nieuchronności zdarzeń, skeczom o twardym lądowaniu w rzeczywistości. I pomyśleć, że impulsem do wyszukania tego tematu stał się widok za oknem. Żółte liście opadające na trawnik. Ich upadek symbolizuje koniec lata i nadejście zimy. Dla innych jest symboliczną zapowiedzią nadejścia wiosny. Jak do tematu podejdą zaproszeni przez Marka Kocota Twórcy i Wykonawc: EMOSE KATARZYNA UHUNMWANGHO, MONIKA WIŚNIOWSKA-BASEL, MAGDALENA LASOWY-PUDŁO, BOGUSŁAW BEDNAREK, JERZY SKOCZYLAS, JAN WĘGLOWSKI, ŚCIBOR SZPAK, WOJCIECH DEREŃ, RAFAŁ KARASIEWICZ, PAWEŁ OSTROWSKI, WOJTEK BERGANDER I MAREK KOCOT?Przekonajcie się sami.Zapraszamy 13 listopada do Vertigo Jazz Club&Restaurant we Wrocławiu.Bilety w cenie : 30 złotych dostępne w serwisie www.biletin .pl lubbezpośrednio w klubie tuż przed wydarzeniemZachęcamy do rezerwacji miejsc: emeango.com/i/vertigojazzVertigo Jazz Club & RestaurantOławska 13, 50-123 Wrocławstart : 19 :30

Gepostet von Antykabaret "Dobry Wieczór We Wrocławiu" am Donnerstag, 24. Oktober 2019

Z tematem zmierzą się zaproszeni goście: Emose Katarzyna Uhunmwangho, Monika Wiśniowska-Basel, Magdalena Lasowy-Pudło, Bogusław Bednarek, Jerzy Skoczylas, Jan Węglowski, Ścibor Szpak, Wojciech Dereń, Rafał Karasiewicz, Paweł Ostrowski, Wojtek Bergander.

Bilety w cenie 30 zł do kupienia w serwisie www.biletin.pl lub bezpośrednio przed wydarzeniem.