Boisko, mecz kibiców z zawodnikami, konkursy, zdjęcia i autografy – to wszystko już w piątek 21 września w Magnolia Park podczas uroczystej przedsezonowej prezentacji zespołu Gwardii Wrocław. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 17:00. Wstęp wolny.

Gwardia Wrocław wraca do I ligi po prawie 10 latach. To wielkie wydarzenie dla wrocławskiej siatkówki, które kibice będą mieli okazję uczcić razem z zespołem. W piątek 21 września odbędzie się uroczysta prezentacja Gwardzistów. Zaplanowano konkursy m.in. odbijanie piłki sposobem górnym i dolnym, zdjęcia z siatkarzami. Będzie można podejść i porozmawiać lub wziąć autograf i zrobić sobie zdjęcie. Oprócz seniorów w wydarzeniu wezmą udział także młodsi zawodnicy klubu.

 Prezentacja Gwardii - plakat

Chcemy pokazać, że dzieci i młodzież garną się do siatkówki. Nasi wychowankowie grają później w seniorskim zespole. Połowa zawodników pierwszej drużyny to wrocławianie lub mieszkańcy innych miast Dolnego Śląska – mówi Maciej Piasecki, rzecznik prasowy klubu.

Prezentacja rozpocznie się o godz. 17:00 i potrwa do 20.00. Odbędzie się na scenie w pobliżu wejścia głównego od strony ul. Legnickiej. Największą atrakcją piątkowego popołudnia będzie mecz pomiędzy seniorami Gwardii a kibicami. Przybyli będą mieli okazję wygrać m.in. szaliki czy inne klubowe gadżety. Wstęp wolny.


Autor: Oliwia Stasiak
Zdjęcia: mat. prasowe