Przed sezonem 2012/13 doszło w naszym klubie do wielu zmian – organizacyjnych, wizerunkowych i sportowych.     Zmienił się także kapitan zespołu – to efekt wyników wyborów, które odbyły się 17 października. 

 Z wyborem kapitana czekaliśmy do momentu, kiedy cały zespół będzie w komplecie. W początkowej fazie przygotowań nie było z nami Kim Staelens, a w ostatnich tygodniach  Marty Haładyn. Wczoraj cały zespół w drodze głosowania wybrał Vesnę Djurisić na kapitana. Mecz z Budowlanymi Łódź będzie debiutem Vesny w nowej roli. W skład rady drużyny weszły Katarzyna Mroczkowska i Milena Rosner.  Chciałbym podziękować Katarzynie Mroczkowskiej za dotychczasową pracę i zaangażowanie jako kapitan. Kasia przez lata wywiązywała się ze swoich obowiązków bardzo dobrze.– skomentował finał wyborów trener Rafał Błaszczyk.

fot. impelwroclaw.pl

Vesna Djurisić to wieloletnia kapitan reprezentacji Serbii, z którą zdobyła srebrny medal Mistrzostw Europy w 2007 roku oraz brązowy medal Mistrzostw Świata w 2006 roku.

 Vesna nie ukrywała emocji związanych z wyborem jej osoby na kapitana – Bardzo  dziękuję zespołowi za okazane zaufanie. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie. Postaram się jak najlepiej pełnić swoje obowiązki, aby nie zawieść drużyny i kibiców.