ul. Berenta 33, Wrocław, tel. 71 325 43 07

wSPAniały prezent dla Niej, dla Niego, dla dwojga…

Villa Yakamoz to miejsce magiczne i przyciągające dobrą energią, wspaniałymi wnętrzami, profesjonalizmem i wysoką kulturą osobistą pracujących tu ludzi.

Załoga pracuje tu nie dlatego, że musi, ale dlatego, że chce. Najważniejszy jest klient i to, że zechce tu jeszcze wrócić.

W ofercie zabiegowej znajdziecie Państwo m.in: manicure, pedicure, tipsy, żele, zabiegi na ciało: liftingujące, nawilżające, dotleniające, antycellulitowe,  odmładzające, relaksacyjne. Proponujemy także masaże: klasyczny, antycellulitowy, relaksacyjny, terapeutyczny, odchudzający, masaż stóp z refleksoterapią, masaż kobiet w ciąży, na cztery ręce, gorącymi kamieniami, stemplami , czekoladą, kawą czy pachnącymi olejami.

Zabiegi na twarz, także z zakresu medycyny estetycznej oraz wybielanie zębów metodą Beyond, wyróżnia to miejsce spośród innych.

Ponadto zapraszamy na zabiegi mikrodermabrazji ,próżniowy masaż odchudzający i antycellulitowy, rollmasaż, peelingi ciała, zajęcia gimnastyki chińskiej tai chi.

Proponujemy także relaksujący pobyt w saunie i Kapsule Młodości.

W ofercie znajdziecie Państwo zabiegi 4xP: dla pań, panów, par i przyjaciół. Ten pakiet, to pomysł na spędzenie wspaniałych  chwil z ukochaną osobą, bądź znajomymi czy przyjaciółmi.

Można też podarować pobyt w Villi bliskiej osobie, wykupując przepiękny „Prezent od serca”…

Zapraszamy na zabiegi pielęgnacyjne dłoni, stóp, twarzy i całego ciała.

 

Day SPA & Wellness „ Villa Yakamoz”

Wrocław-Karłowice

Ul. W.Berenta 33

Tel. 71-3254307, 71-3252159

www.villayakamoz.pl , spa@villayakamoz.pl

 


PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSabaton wystąpi we Wrocławiu
Następny artykułĆwiczenia obrony cywilnej w rocznicę
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.