Johan Voskamp pomyślnie przeszedł testy medyczne i podpisał umowę ze Śląskiem. Zawodnikiem wrocławskiego klubu będzie do końca czerwca 2014 roku.

Johan Voskamp w ubiegłym sezonie trafiał do bramki 29 razy

Voskamp ma 26 lat [rocznik 1984 – przyp. red.] i jest napastnikiem. Do Śląska trafił na zasadzie transferu definitywnego z holenderskiej Sparty Rotterdam. W ubiegłym sezonie zdobył koronę króla strzelców holenderskiej I ligi (drugi poziom rozgrywkowy). W karierze bronił także barw Excelsioru, RK Waalwijk i Helmond Sport.

– Jestem bardzo zadowolony, że testy zakończyły się pomyślnie i podpisałem trzyletnią umowę ze Śląskiem. Przez te dwa dni pobytu na obozie w Chorwacji zobaczyłem, że Śląsk to bardzo dobra drużyna z potencjałem. Nie mogę się już doczekać niedzielnego spotkania z kibicami podczas prezentacji w Rynku oraz nadchodzących meczów z Dundee United w europejskich pucharach – powiedział Voskamp chwilę po podpisaniu kontraktu.

W Śląsku Johan Voskamp będzie występował z numerem 18 na koszulce.

(slaskwroclaw.pl)

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSprawa alkoholu przeniesiona na wrzesień?
Następny artykułImprezy WROCŁAW (16.07)
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.