Wakacje powoli zostawiamy za sobą, wieczory robią się coraz dłuższe, a wydawcy zacierają już ręce myśląc o sezonie świątecznym. Wrzesień to miesiąc, w którym w branży growej zaczyna dziać się coraz więcej.

 

Bioshock: The Collection

Kiedy: 16.09.2016

Na czym: PC, PS4, XBO

W co jest grane: Remaster wszystkich trzech części Bioshocka, rewolucyjnego FPS-a wnoszącego nowy powiew w storytelling, jeśli chodzi o ten gatunek gier. Dla fanów pozycja niekoniecznie obowiązkowa, bo wszystkie tytuły mają już ograne, a dla lepszej grafiki nie każdy będzie w stanie wydać pieniądze, z kolei dla osoby, która z Bioshockiem nie miała do czynienia świetna okazja do nadrobienia zaległości.

 

Kozacy 3

Kiedy: 20.09.2016

Na czym: PC

W co jest grane: Trzecia część znanej i docenianej przez fanów serii RTS-ów opierających się na starciach gigantycznych armii z realiów XVII i XVIII wieku. Zapowiada się spotkanie z klasyczną strategią czasu rzeczywistego ubraną w nowe ciuszki, bo tak naprawdę będziemy mieli do czynienia z pierwszą częścią serii z odświeżoną grafiką, przeniesioną w trzeci wymiar.

FIFA 17

Kiedy: 29.09.2016

Na czym: PC, PS4, XBO

W co jest grane: Kolejna część gry sportowej ze stajni EA… Czy ja serio muszę pisać tutaj cokolwiek więcej?

Autor | Patryk Rudnicki

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDziady – Pośmiertne pożegnanie Teatru Polskiego we Wrocławiu
Następny artykułGnijemy od środka
Jego pasją są gry komputerowe oraz gra na saksofonie. Ponadto od dłuższego czasu odnajduje się w pisaniu. Jest totalnie uzależniony od muzyki, której nie dzieli na gatunki, gdyż uważa to za krzywdzące.