Z okazji przypadającego w piątek Dnia Kobiet Śląsk Wrocław przygotował wyjątkową promocję dla wszystkich Pań kibicujących mistrzom Polski.

Przez cały piątek z okazji Dnia Kobiet bilety dla Pań na mecz 19. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Śląska Wrocław z Podbeskidziem Bielsko-Biała dostać będzie można całkowicie za darmo! Bilety mogą odbierać osobiście Panie lub w ich imieniu pozostali kibice WKS-u. Jedyną rzeczą niezbędną, by otrzymać darmowy bilet, jest dowód tożsamości z numerem PESEL lub jego wyraźna kserokopia. Promocja obowiązuje tylko w piątek, 8 marca, a więc w Dniu Kobiet.

Darmowe bilety dla Pań dostać można w kasach stadionu przy ul. Oporowskiej oraz Stadionu Wrocław, czynnych w godz. 14-19, a także w nowych punktach sprzedaży biletów, które rozpoczną działalność w piątek: w sklepie Na Solnym, Dworcu Autobusowym PKS oraz sklepach INTERSPORT w CH Magnolia i Pasażu Grunwaldzkim.

Sklep Na Solnym, mieszczący się na pl. Solnym 18/19, czynny jest codziennie w godz. 10-18. Bilety na Dworcu Autobusowym PKS dostać można w kasie numer 5, otwartej przez cały tydzień w godz. 6-21:30. Z kolei w Centrum Handlowym Magnolia oraz w Pasażu Grunwaldzkim bilety na mecze Śląska kupić można w sklepach INTERSPORT (w CH Magnolia codziennie w godz. 9-21, zaś w Pasażu Grunwaldzkim od poniedziałku do soboty w godz. 9-21, a w niedziele w godz. 10-20).

W piątek rozpoczyna się również przedsprzedaż biletów na mecz Śląsk Wrocław – Podbeskidzie Bielsko-Biała. Spotkanie to zostało zaliczone do kategorii pojedynków tańszych. Cennik biletów na ten pojedynek znaleźć można TUTAJ.

Spotkanie Śląsk Wrocław – Podbeskidzie Bielsko-Biała odbędzie się w niedzielę, 17 marca, o godz. 14:30 na Stadionie Wrocław.

 

(slaskwroclaw.pl)