19 czerwca Multikino rozpoczęło sprzedaż biletów na film  „W głowie się nie mieści”. Kup bilet na pełną emocji animację już dziś! Film dostępny będzie w ofercie „Rodzina leci do kina”, czyli rodzice płacą taniej za bilety przy zakupie biletów ulgowych dla dzieci.

Laureat Oscara reżyser Pete Docter zawsze w swoich filmach zabiera widzów w wyjątkowe miejsca. Dzięki niemu odwiedziliśmy miasto potworów („Potwory i spółka”) i przeżyliśmy magiczną podróż balonem („Odlot”) po Ameryce Południowej. Najnowszy film Doctera „W głowie się nie mieści” opowiada o wyprawie do najniezwyklejszego miejsca na świecie – wnętrza ludzkiego umysłu…

Dorastanie bywa trudne, także dla Riley. Jak każdym z nas, bohaterką kierują uczucia: Radość, Strach, Gniew, Odraza i Smutek. Kiedy dziewczyna jest zmuszona porzucić swoje dotychczasowe życie na środkowym zachodzie USA, ponieważ jej ojciec dostał pracę w San Francisco, usiłuje dostosować się do nowej sytuacji. Chociaż Radość, najważniejsze uczucie, robi wszystko, by utrzymać pozytywną atmosferę, Riley nie jest łatwo odnaleźć się w nowym mieście, domu i szkole…

Przed filmem „W głowie się nie mieści” emitowana jest kreskówka „Lawa”. Inspirowana pięknem tropikalnych wysp i niezwykłym charakterem oceanicznych wulkanów „Lawa” w reżyserii Jamesa Forda Murphy’ego jest wzruszającą historią miłosną, która toczy się na przestrzeni milionów lat.

Podany czas trwania filmu – 101 minut – zawiera już czas kreskówki.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTrzecie Oko. #selfie: filmowe autoportrety
Następny artykułPrzesunięcie premiery „Dziwnego pasażera”
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.